Nagroda HANYSY 2018 dla Telewizji TVS! Dziękujemy!

Wyjątkowe Hanysy – w tym roku przyznane w Dzień Niepodległości. Po raz 23. nagrody „Hanysy” wręczone zostały w MCK w Rudzie Śląskiej. W tym roku wśród wyróżnionych znalazła się Telewizja TVS.

– Jest to wielki dzień dla nas, bo zostaliśmy docenieni. Ja się z tego bardzo cieszę. To 10 lat działalności naszej telewizji, zostało docenione to, co wszystko robimy, czyli krzewimy, promujemy, pokazujemy potencjał województwa śląskiego i nasza „hanyska” ma już właśnie 10 lat – mówi Małgorzata Piechoczek, dyrektor TVS.

Małgorzata Piechoczek
Małgorzata Piechoczek

– Ciągle jest dużo ludzi, którzy pracują, coś robią ciekawego. I myślę, że tych zasłużonych ludzi, żeby z nimi pobyć i zaprosić nie brakuje, a będzie ich coraz więcej – podkreślał podczas gali wręczania „Hanysów” Grzegorz Poloczek, pomysłodawca Hanysów.

Wśród wyróżnionych Hanysami w tym roku znalazła się również para aktorów – Ewa i Wojciech Leśniak, propagujący śląską mowę Eugeniusz Kosmała, czy dziennikarz radiowy Michał Loskot. W sumie na przestrzeni prawie ćwierćwiecza statuetki przyznane zostały kilkuset osobom i instytucjom.