Rekord! Prawie 5 milionów odsłon portalu dziennikzachodni.pl jednego dnia. Dziękujemy!

Serwis dziennikzachodni.pl nie ma sobie równych w województwie. Wczoraj, w poniedziałek, 22 października, pobiliśmy kolejny rekord: prawie 5 milionów odsłon w ciągu jednego dnia. I to wszystko dzięki wam, drodzy Czytelnicy!

Oczywiście hitem była tematyka wyborcza. W nocy z niedzieli na poniedziałek nasi dziennikarze zbierali dla Was wyniki wyborów samorządowych nawet z największych miast regionu.

Mieliśmy nie tylko teksty i dane (choćby na początku cząstkowe) w zasadzie na bieżąco. Publikowaliśmy też filmy, relacje na żywo, wywiady, zdjęcia, spotkania w sztabach wyborczych i komentarze (naszych dziennikarzy i ekspertów).

W poniedziałek publikowaliśmy wyniki wyborów niemal z każdego zakątka województwa. Mieliśmy dane dotyczące wyboru wójtów, burmistrzów i prezydentów miast, składu sejmiku śląskiego oraz rad powiatów. Dziś, we wtorek, uzupełniamy dane w miarę uzyskiwania informacji z PKW.

Cieszymy się, że zaufaliście nam i to właśnie na portalu dziennikzachodni.pl szukaliście najważniejszych dla Was informacji.

Według danych gemiusTraffic – profesjonalne narzędzie analityczne, przeznaczone do badania ruchu na witrynach internetowych – mieliśmy dzięki internautom znakomity wynik. W poniedziałek strona dziennikzachodni.pl miała 4 905 883 odsłon!

Dziękujemy za zaufanie i cóż… będziemy się starać dalej.