Ostatnio dodane

Rafał Woś będzie pisał dla „Tygodnika Powszechnego”

Rafał Woś

Publicysta Rafał Woś będzie publikował w „Tygodniku Powszechnym” (Tygodnik Powszechny).

Rafał Woś poinformował o tym na Twitterze: „Dołączam do zespołu TYGODNIKA POWSZECHNEGO. To dziś najlepsze miejsce by spierać się o ważne sprawy naszej wspólnoty. Pierwszy tekst już w najnowszym numerze. Czytajcie @tygodnik – najszybciej rosnący tygodnik opinii w Polsce”.

„Tygodnik Powszechny” poinformował, że pierwszy tekst Rafała Wosia ukaże się w najnowszym numerze (dziś wieczorem w aplikacji i na Amazon Kindle, a od jutra w kioskach). Będzie to rozmowa z Rafałem Trzaskowskim, kandydatem Koalicji Obywatelskiej na prezydenta Warszawy. Za tydzień opublikowany zostanie wywiad Wosia z Patrykiem Jakim (kandydatem Zjednoczonej Prawicy).

Publicysta z końcem września po trzech latach przestał być etatowym pracownikiem tygodnika „Polityka”. Nadal ma jednak współpracować z tym tytułem. Do niedawna publikował również w portalu Gazeta.pl, ale dział Opinie, do którego pisał teksty, został zawieszony. Od początku października jego felietony ukazują się w „Super Expressie”. Współpracuje też z „Dziennikiem Gazetą Prawną”.