Robert Stanilewicz dołączył do zespołu Analizy Online

Robert Stanilewicz

Były dziennikarz TVN 24 BiŚ Robert Stanilewicz dołączył do zespołu spółki Analiz Online, właściciela m.in. serwisu Analizy.pl. Ma tam odpowiadać za rozwój firmy w obszarze multimediów.

Robert Stanilewicz na stanowisku dyrektora rozwoju mediów ma się zajmować m.in. strategią rozwoju wideo i promocją formatów wideo w mediach społecznościowych. Będą to materiały reporterskie i rozmowy z ekonomistami, analitykami, inwestorami, dotyczące informacji gospodarczych i najgłośniejszych wydarzeń na rynkach.

„W internecie brakuje materiałów edukacyjnych, dlatego naszym priorytetem jest poszerzenie oferty serwisów grupy Analizy Online, w tym przede wszystkim analizy.pl i kupfundusz.pl o wartościowe treści multimedialne skierowane do indywidualnych inwestorów” – mówi, cytowany w informacji prasowej Michał Duniec, prezes Analizy Online.

We wrześniu Robert Stanilewicz po ponad 16 latach latach rozstał się z Grupą TVN. W TVN 24 BiS był gospodarzem programu „Bilans”. Wcześniej prowadził m.in. serwisy ekonomiczne i programy w TVN 24 i TVN CNBC.