Martyna Gonczarska szefem fotoedycji „Super Expressu”

Martyna Gonczarska

Martyna Gonczarska awansowała na stanowisko szefa działu fotoedycji w Grupie Super Express. Wcześniej zajmowała stanowisko fotoedytorki.

Gonczarska będzie odpowiedzialna za zarządzanie zespołem fotoedytorów, który odpowiada za przygotowanie gazety oraz serwisu internetowego SE.pl.

W maju „Super Express” uruchomił nową witrynę internetową. Zintegrowano wtedy pracę zespołów redakcyjnych gazety i serwisu, by współpracowały zarówno przy wersji drukowanej, jak i internetowej „SE”. Konsekwencją tego było powstanie wspólnego działu fotoedycji, którego kierownictwo objęła Gonczarska.

Martyna Gonczarska ma 10-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku fotoedytora. Z „Super Expressem” związana jest od lipca 2011 roku. Współpracowała także z redakcjami „Bravo”, „Fun Club” oraz „Życia na gorąco”.

Wcześniej szefem działu foto był przez ponad 10,5 roku Andrzej Lange, który został szefem redakcji fotograficznej Polskiej Agencji Prasowej. Poprzednio tę funkcję pełnił Andrzej Hrechorowicz, który rozstał się z PAP z końcem lipca br. Z „SE” do PAP-u razem z Lange przeszli również fotoedytorzy: Michał Wielgus i Adam Barwaniec.

Redaktorem naczelnym Grupy Super Express jest Grzegorz Zasępa.