Agnieszka Woźniak p.o. dyrektora muzycznego Radia ZET, odchodzi Zbigniew Zegler

Zbigniew Zegler

Obowiązki dyrektora muzycznego Radia ZET przejęła Agnieszka Woźniak. Pełniący poprzednio tę funkcje przez ponad rok Zbigniew Zegler rozstaje się ze stacją.

Agnieszka Woźniak pracuje w dziale muzycznym Radia ZET od 2010 roku. Najpierw była asystentką, a potem music programmerem.

Wcześniej była związana z Telewizją Polską, gdzie pełniła funkcje organizatora produkcji i specjalisty w sekretariacie programowym. Ukończyła studia na Uniwersytecie Warszawskim.

Poprzednio, od czerwca ub.r. dyrektorem muzycznym Radia ZET był Zbigniew Zegler. Obecnie odchodzi ze stacji.

Zelger prowadził też w Radiu ZET audycję „ZET ZET w Radiu ZET”, a w latach 2015-2017 był gospodarzem „Koncert życzeń” w Radiu ZET Gold (obecnie to Meloradio). Od 2012 do 2015 roku Zbigniew Zegler był szefem muzycznym radiowej Jedynki, a wcześniej pracował m.in. jako music programmer w Viacom International Media Networks oraz w Grupie Radiowej Agory.

Z Radiem ZET rozstał się też właśnie redaktor naczelny Sławomir Assendi, jego obowiązki przejął Michał Celeda.

Według badania Radio Track od czerwca do sierpnia br. Radio ZET miało 11,8 proc. udziału w rynku słuchalności.

Pod koniec lipca br. zmienił się właściciel Eurozetu (do którego oprócz Radia ZET należą Antyradio, Meloradio i Chillizet) – Czech Media Invest sfinalizowała kupno 100 proc. udziałów firmy od Grupy Lagardere za 73 mln euro. W związku z transakcją do rady nadzorczej Eurozetu weszli członkowie zarządu Czech Media Invest.