Program Ewy Bugały w TVP Info w niedziele o 21

Ewa Bugała

W niedzielę 2 września w TVP Info zadebiutuje program Ewy Bugały „W pełnym świetle” – wynika z naszych informacji.

Będzie to program polityczno-lifestylowy. Ma być nadawany co niedziela o 21. Tym samym magazyn „Nie da się ukryć” straci również wydanie niedzielne i będzie emitowany od wtorku do soboty (w poniedziałki w tym paśmie pojawi się „Warto rozmawiać” Jana Pospieszalskiego).

Ewa Bugała w lutym 2017 roku odeszła z TVP. Została rzecznikiem prasowym i dyrektorem biura komunikacji korporacyjnej PKN Orlen. Po tym, jak powierzenie jej tych obowiązków szeroko skrytykowano, po dwóch dniach złożyła rezygnację. W marcu 2018 roku wróciła do TVP i trafiła do biura prasowego spółki.

Ewa Bugała pracę w TVP rozpoczęła w 2012 roku. Początkowo była asystentką reporterów „Wiadomości” TVP 1, w 2016 roku zaczęła przygotowywać materiały do głównego wydania. Później została szefową i prowadzącą magazyn „Nie da się ukryć” w TVP Info. W czerwcu 2017 roku objęła stanowisko szefowej redakcji serwisów TVP Info.

W jesiennej ramówce TVP Info zabraknie programu „Bez retuszu”. Z naszych informacji wynika, że jego gospodarz Michał Adamczyk ma poprowadzić nowy program w stacji.