Ostatnio dodane

TVN24 będzie kontynuować „Kropkę nad i” jesienią

Co z „Piaskiem po oczach”?

Monika Olejnik

Po wakacyjnej przerwie do TVN24 na pewno powróci wieczorny program publicystyczny „Kropka nad i” Moniki Olejnik. Na razie nie wiadomo czy w piątki widzowie obejrzą „Piaskiem po oczach” – dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

Z nieoficjalnych informacji portalu Wirtualnemedia.pl wynika, że TVN24 jeszcze nie zdecydowała, czy w piątkowe wieczory będzie emitować program Konrada Piaseckiego „Piaskiem po oczach”. Kierownictwo będzie dopiero zastanawiać się nad jesienną ramówką. Dziennikarz stanie się jedną z twarzy TVN24, ale będzie obecny w kilku pasmach.

Ma to związek z ostatnimi zmianami w TVN24 – ze stacją żegna się Bogdan Rymanowski, a zastąpi go Piasecki, który obejmie prowadzenie porannych rozmów oraz niedzielnego podsumowania wydarzeń politycznych (obie audycje mogą zyskać odświeżone formuły i nowe nazwy).

Konrad Piasecki od prawie dwóch lat prowadzi w Radiu ZET wywiady od poniedziałku do piątku po godz. 8.00. Z Eurozetem będzie związany do końca czerwca. Wcześniej przez ponad 20 lat pracował w RMF FM, przez wiele lat prowadząc poranne rozmowy z politykami. W TVN24 jest gospodarzem programu „Piaskiem po oczach” emitowanego w piątki po godz. 20.