Beata Szydło przekazała broszkę do licytacji na Balu Dziennikarzy

Była premier Beata Szydło podarowała broszkę do licytacji na XVIII Charytatywnym Balu Dziennikarzy.

Bal, organizowany przez Fundację Charytatywny Bal Dziennikarzy, odbędzie się 3 lutego 2018 roku w Ufficio Primo w Warszawie.

Do wylicytowania będzie 14 przedmiotów. Poza broszką Beaty Szydło będą to m.in.: scenariusz pierwszego odcinka serialu „Ucho Prezesa” z autografem Roberta Górskiego, oryginalny scenariusz filmu „Sztuka kochania” z podpisami twórców, nauka jazdy konnej z Piotrem Kraśko, koszulka polskiej reprezentacji w piłce nożnej z autografami zawodników, „wyjątkowy dar” od rodziny Wojciecha Młynarskiego.

Dochód z balu przeznaczony zostanie na Fundację TVN „Nie jesteś sam”, Fundację Polsat, Fundację Przyjaciółka (Edipresse Polska), Fundację Radia Zet i na program wsparcia systemu żywienia dzieci Żółty Talerz (Kulczyk Foundation).

Imprezę poprowadzą: Agata Młynarska, Marcin Cejrowski, Krzysztof Ibisz i Agnieszka Woźniak-Starak. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Blue Cafe. Produkcją balu zajęła się agencja Rubicon Media, za oprawę audiowizualną, materiały video i transmisję odpowiada PsychoMedia, a za działania media relations agencja MagnifiCo Marketing&PR Consultants.