Czwarta edycja konkursu fotograficznego „Żywioł Folkloru”

Rusza czwarta edycja konkursu fotograficznego „Żywioł Folkloru”. Swoje prace do plebiscytu zgłaszać mogą amatorzy oraz profesjonaliści.

Organizatorzy Międzynarodowego Festiwalu Folkloru Ziem Górskich w Zakopanem zapraszają do udziału w konkursie „Żywioł Folkloru”. By wziąć w nim udział wystarczy uchwycić w kadrze kolorowe roztańczone zespoły z całego świata, które wystąpią w ramach imprezy.

W plebiscycie przewidziano dwie kategorie, pierwsza obejmuje zdjęcia wykonane przez publiczność, druga przez akredytowanych przy Festiwalu dziennikarzy i fotoreporterów.

Zdjęcia należy nadsyłać w terminie do 30 września 2017 r. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi natomiast 20 października 2017 r., a najlepsze prace będą prezentowane podczas kolejnej edycji Festiwalu. Autorzy zwycięskich prac otrzymają atrakcyjne nagrody. Więcej informacji na stronie: www.festiwale.zakopane.pl.

Organizatorzy zapraszają również na wystawę zlokalizowana na ul. Krupówki, gdzie prezentowane są zwycięskie fotografie nadesłane na trzecią edycję konkursu „Żywioł Folkloru”.