Ostatnio dodane

Rafał Kotomski ma zostać szefem TVP 3 Warszawa

Rafał Kotomski przejmuje obowiązki dyrektora warszawskiego oddziału Telewizji Polskiej – nieoficjalnie dowiedział się „Presserwis”. Ostatnio był doradcą prezydenta Leszna w woj. wielkopolskim ds. komunikacji społecznej i wizerunku miasta.

Od początku marca br. p.o. dyrektorem TVP 3 Warszawa był Tomasz Skłodowski, jednocześnie dyrektor TVP 3, czyli Ośrodka Programów Regionalnych. Z naszych informacji wynika, że Skłodowski nie sprawuje już tej pierwszej funkcji. Wcześniej, od marca ub.r., dyrektorem warszawskiego oddziału TVP był Jacek Sobala (obecnie prezes Polskiego Radia).

Rafał Kotomski pracował już w TVP: w latach 2007–2009 był wydawcą głównego wydania „Wiadomości” TVP 1. Później pracował w publicznym Radiu Merkury w Poznaniu (obecnie Radio Poznań) jako szef działu programów autorskich, internetu i prezenterów radiowych. Przez kilka lat był publicystą „Gazety Polskiej”. Pracę w dziennikarstwie zaczął jako leszczyński korespondent „Gazety Wyborczej”, pracował też w tygodniku „Poznaniak”. Na stronach internetowych Urzędu Miasta Leszno w woj. wielkopolskim nadal jest wpisany jako doradca prezydenta ds. komunikacji społecznej i wizerunku miasta.

Biuro prasowe TVP nie komentuje naszych informacji.