Ostatnio dodane

„Cała prawda o zbrodni 2” z Michałem Fajbusiewiczem w CI Polsat

W Poniedziałek Wielkanocny 23 stycznia br. na antenie kanału dokumentalnego Crime+Investigation Polsat (CI Polsat) zadebiutuje druga seria „Całej prawdy o zbrodni”, którą prowadzi Michał Fajbusiewicz – dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Za projekt odpowiada firma A+E Networks.

Cykl analizuje najbardziej tajemnicze zbrodnie, które wstrząsnęły Polską w ostatnich latach, łącząc elementy serii dokumentalnej, rekonstrukcji i publicystyki. W każdym odcinku widzowie poznają kulisy zbrodni od dziennikarzy, psychologów, policjantów i kryminologów, którzy zajmowali się daną sprawą.

W nowej serii eksperci przyjrzą się m.in. sprawie Wampira z Bytowa oraz historii nauczycielki z Czarnej Białostockiej, która zabiła ucznia, kierując się zemstą wobec kochanka. W każdym odcinku gościem będzie również Dariusz Burliński, szef działu Wydarzenia w dzienniku „Fakt”, który jest partnerem cyklu.

Prowadzącymi program są ponownie psycholog śledczy Justyna Poznańska i dziennikarz Michał Fajbusiewicz. Druga seria liczy sześć odcinków. Za realizację „Całej prawdy o zbrodni” odpowiada firma Jolanta Gwardys Media, a ze strony A+E Networks producentem nadzorującym jest Agnieszka Kubiak.

– Od 4 lat nieprzerwanie produkujemy polskie produkcje na potrzeby kanału Crime+Investigation Polsat – pod tym względem jesteśmy liderem gatunku na rynku. Dzięki naszym inwestycjom w pierwszym kwartale 2017 roku nasza oglądalność, jak i czas spędzony średnio przez widzów na kanale CI były o 25% wyższe niż w podobnym okresie rok wcześniej. Zeszłoroczna seria „Całej prawdy o zbrodni” przyciągnęła ponad 1,5 miliona. Z każdym kolejnym programem proponujemy widzom lepszą jakość i staramy się coraz bardziej zbliżać do prawdy – mówi Izabella Wiley, dyrektor generalna w A+E Networks Poland.

„Cała prawda o zbrodni 2” zadebiutuje na antenie Crime+Investigation (CI Polsat) w Poniedziałek Wielkanocny 17 kwietnia o godz. 22.00.