Ostatnio dodane

Bartosz Kurek odpowiada teraz za treści internetowe w Polsacie

Bartosz Kurek

Bartosz Kurek – po tym jak przestał prowadzić programy „Nowy dzień z Polsat News” i „Śniadanie w Radiu ZET” w Polsat News – odpowiada za treści internetowe w Polsacie.

Kurek pracuje teraz w pionie informacji i publicystyki Polsatu, gdzie zarządza treściami w serwisie internetowym i mediach społecznościowych.

Jak już informowaliśmy Kurek został odsunięty z prowadzenia programów w Polsat News przez audycję z której wyszedł poseł PiS Paweł Szefernaker. – Zawsze może pan nie uczestniczyć w dyskusji, może też pan wyjść. Zgodził się pan tutaj przyjść – powiedział do Szefernakera współprowadzący Bartosz Kurek.

Kurek ostatni raz poranne pasmo „Nowy dzień z Polsat News”, którego gospodarzem był od 2011 roku, poprowadził 23 lutego br. W programie „Śniadanie w Radiu ZET” ostatni raz pojawił się 5 lutego.

Godzinny program „Śniadanie w Radiu ZET” to wspólna audycja Radia ZET i Polsatu News, w której prowadzący omawiają z gośćmi, nie tylko politykami, najważniejsze wydarzenia minionego tygodnia i przewidują, co może nas czekać w kolejnym. Jego gospodarzami, na zmianę, były pary dziennikarskie: Beata Lubecka (Polsat News) i Łukasz Konarski (Radio ZET) oraz Joanna Komolka (Radio ZET) i Bartosz Kurek (Polsat News).