Karolina Korwin Piotrowska w zespole radiowej Jedynki

Karolina Korwin Piotrowska

Do zespołu Programu I Polskiego Radia dołączyła Karolina Korwin Piotrowska.

„Bardzo się cieszę, że będę mogła z grupą fachowca odbudowywać prestiż mediów publicznych” – stwierdziła Karolina Korwin Piotrowska w nagraniu zamieszczonym na Instagramie.

Redaktor naczelny Polskiego Radia Paweł Majcher w serwisie X napisał: „W @RadiowaJedynka  już październiku poprowadzi pierwszy program. Ciesze się, że kolejna wyrazista profesjonalistka, która czuje zmianę w mediach publicznych, postanowiła do nas dołączyć :)”.

Korwin Piotrowska ostatnio miała audycję „Kino na podsłuchu” w Antyradiu (Grupa Eurozet). Wcześniej w tej rozgłośni współprowadziła również poranny program. W Canal+ przygotowuje „Aktualności filmowe”. Tworzy również podcast „Pierwsza młodość”.

Do końca 2018 roku pracowała w TVN, tworzyła m.in. „Magiel towarzyski” w TVN Style. Prowadziła programy o filmie m.in. w Radiu Kolor, Radiu Zet i Radiu PiN, a także w TVP 1.