Według danych IMM w maju 2024 roku inne redakcje powoływały się na Onet ponad 4 tys. razy – m.in. cytując artykuł Kamila Dziubki, w którym ujawnił on nagrania głównego świadka prokuratury w postępowaniu dotyczącym Funduszu Sprawiedliwości – Tomasza Mraza.
Drugie miejsce należy do stacji TVN 24, która przez siedem ostatnich miesięcy utrzymywała pozycję lidera zestawienia. Dziennikarze powoływali się na informacje podawane przez redakcję TVN 24 blisko 3,7 tys. razy. Dużym zainteresowaniem cieszył się m.in. wywiad z Donaldem Tuskiem w programie „Fakty po Faktach”, gdy premier poinformował o aresztowaniach w związku z aktami sabotażu na zlecenie rosyjskich służb.
Na trzeciej pozycji z liczbą blisko 3,5 tys. cytowań znajduje się „Rzeczpospolita”. Na łamach tego dziennika pojawił się wywiad z Szymonem Hołownią. Redakcja zapytała m.in., czy marszałek Sejmu planuje wystartować w najbliższych wyborach prezydenckich i od czego będzie zależała jego decyzja.
W zestawieniu tytułów prasowych za „Rzeczpospolitą” znalazły się „Gazeta Wyborcza” (ponad 3,4 tys. cytowań) i „Fakt” (prawie 2,3 tys. cytowań).
Wśród stacji telewizyjnych za TVN 24 znalazły się: Polsat News (prawie 1,7 tys. cytowań) i TVP Info, na którą powoływano się ponad 1,3 tys. razy.
Wśród rozgłośni radiowych w maju pozycję lidera zdobyło Radio Zet z 2,3 tys. cytowań. Dalej: RMF FM (prawie 2,2 tys. wzmianek) i Program I Polskiego Radia (1,1 tys. cytowań).
W kategorii Media internetowe za Onetem były: Wirtualna Polska (prawie 2,8 tys. cytowań) i Interia (prawie 2 tys. cytowań).
W kategorii Tygodniki i dwutygodniki na pierwszym miejscu pozostaje „Newsweek Polska” (501 cytowań). Dalej w maju były: „Viva!” (476 cytowań) i „Wprost” (470 wzmianek).
Biznesowy „Forbes” zajął pierwsze miejsce w zestawieniu miesięczników i dwumiesięczników (459 cytowań). Drugie miejsce należy do magazynu „Press”, który w maju odnotował 256 wzmianek. Trzecie miejsce, z 211 cytowaniami, zajął „Twój Styl”.
Najczęściej cytowanym medium regionalnym pozostawała „Gazeta Krakowska” (207 wzmianek). Na drugie miejsce awansował „Dziennik Zachodni”. Gazetę województwa śląskiego i opolskiego cytowano 154 razy. Na trzecim miejscu dzięki awansowi o 12 pozycji znalazło się Radio Katowice (124 cytowania).