Reporter Roch Kowalski i prowadząca „Fakty” Katarzyna Staszko rozstają się z RMF FM

Roch Kowalski żegna się z RMF FM po 2,5 roku pracy

Z radia RMF FM odchodzą reporter polityczny Roch Kowalski i prowadząca „Fakty” Katarzyna Staszko – dowiedział się „Presserwis”.

Z naszych informacji wynika, że Roch Kowalski złożył wypowiedzenie. – Nie komentuję – ucina Kowalski.

Roch Kowalski do zespołu RMF FM dołączył w lipcu 2021 roku. Wcześniej – od września 2013 roku – pracował w Tok FM, gdzie był reporterem sejmowym i prowadzącym audycje polityczne. W 2022 roku otrzymał nominację do nagrody Grand Press w kategorii News (poinformował, że Michał Dworczyk odejdzie z rządu).

Po siedmiu latach z RMF FM żegna się także prowadząca „Fakty” Katarzyna Staszko. Wcześniej była asystentką wydawcy w TVP Info. Pracowała również jako prezenterka i reporterka w Polskim Radiu Olsztyn i olsztyńskim Radiu UWM FM.