Jak działa rosyjska propaganda?

Dowiesz się na bezpłatnym szkoleniu

Szkolenie odbędzie się w sobotę, 11 czerwca w Warszawie, w godzinach 12-18

11 czerwca w Warszawie zostanie zorganizowane szkolenie „Jak działa rosyjska propaganda w Polsce”, skierowane do dziennikarzy mediów lokalnych.

Szkolenie będzie składać się z dwóch części. Pierwsza to warsztaty prowadzone przez Annę Mierzyńską, analityczkę mediów społecznościowych, która specjalizuje się w wykrywaniu dezinformacji rosyjskiej (współpracuje m.in. z portalem Oko.press i „Gazetą Wyborczą”). Druga to wykład Jana Kunerta, dziennikarza portalu fact-checkingowego Konkret24.pl.

Szkolenie odbędzie się w sobotę, 11 czerwca w Warszawie, w godzinach 12-18. Udział w nim jest bezpłatny, a organizatorzy zapewniają uczestnikom nocleg oraz posiłki (obiad i kolacja). Pozostały jeszcze trzy miejsca dla dziennikarzy, którzy wcześniej nie uczestniczyli w warsztatach organizowanych przez Media Forum. Rozwój Lokalny.

Zgłoszenia można przesyłać na adres: rekrutacja@lokalnemedia.org.pl, a więcej informacji o projekcie znajduje się na stronie lokalnemedia.org.pl.

Szkolenie odbędzie się w ramach projektu „Media Forum. Rozwój Lokalny”, który jest komponentem programu „Pro Publico Bono” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, realizowanym przez Stowarzyszenie „ROTA”.