Loża prezydentów – nowy program już od lutego w TVS!

Politycy w ogniu pytań

Premiera programu „Loża prezydentów” już w środę 5 lutego! Prezydenci, burmistrzowie, wójci i członkowie zarządu Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii rozpoczną publiczny dialog na antenie TVS.

Loża prezydentów” to najnowsza produkcja TVS, którą będziecie mogli oglądać w każdą środę o 17:55. Jesteście ciekawi, jakie plany i działania podejmuje Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia? Chcecie wiedzieć, co dzieje się w waszymi mieście czy gminie? Od teraz będziecie na bieżąco, dzięki „Loży prezydentów”.

Nie przegap pierwszego, premierowego odcinka już w środę 5 lutego o 17:55 w TVS.

Loża prezydentów: politycy szczerze o GZM

Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia wciąż poszukuje swojej tożsamości. Jednak nie jest możliwym jej odnalezienie, podczas gdy mieszkańcy się z nią nie utożsamiają. Jak mogliby, nie wiedząc, co dzieje się wokół nich?

Właśnie dlatego „Loża prezydentów” przybliży mieszkańcom GZM wszystkie najważniejsze plany i przedsięwzięcia, które podejmują szefowie miast i gmin. Dość decyzji podejmowanych w zaciszu gabinetów.

Bądźcie na bieżąco z tym, co dzieje się wokół was. Zadawajcie pytania i szukajcie odpowiedzi w „Loży prezydentów”. Widzimy się w każdą środę o 17:55 w TVS.