Poza Łodzią Radio Wnet jest dostępne w Warszawie (87,8 FM), Krakowie (95,2 FM), Wrocławiu (96,8 FM), Szczecinie (98,9 FM) i Białymstoku (103,9 FM).
Lada dzień ma ruszyć emisja w Bydgoszczy (104,4 FM), a po wakacjach w Lublinie (101,1 FM).
Sygnał Radia Wnet o mocy 0,1 kW jest nadawany z obiektu przy ulicy Sienkiewicza w Łodzi. Użytkownicy forów internetowych skarżą się na niezbyt dobry zasięg.
W planach studio w Lublinie
Skowroński zdradził plany Radia Wnet w rozmowie z „Kurierem Lubelskim” (Polska Press). – Otworzymy studio w Lublinie, ale w planach mamy też kolejne studia zagraniczne. Do tej pory mamy studio w Bejrucie, dwa studia w Londynie, studio w Dublinie, Wilnie, Lwowie, na Bałkanach, w Kijowie. Chcemy pomaszerować po kontynentach. Tworzyć radio, które jest nadawane z wielu punktów w Polsce i na świecie. I z tych wielu punktów można usłyszeć opowieść. Uważam, że wtedy ta opowieść jest najciekawsza i jak najbliższa prawdy – mówił.
Skowroński jako prezes Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich był też pytany o „Lex TVN”. Projekt ustawy, który może zmusić amerykański Discovery do odsprzedaży stacji. – Zanim się rozpoczęła „dobra zmiana” SDP wskazało, że media w Polsce są jednorodne, że nie ma zasady pluralizmu. Teraz uważam, że rynek medialny w Polsce jest rynkiem pluralistycznym, w którym nie ma ideowej opcji. Ani z prawej, ani z lewej strony. Zarówno prawa, jak i lewa strona mają swoje silne medium – stwierdził w rozmowie z „Kurierem Lubelskim”.
W Warszawie w I półroczu br. Radio Wnet miało 0,6 proc. udziału w rynku radiowym, w Krakowie – 0,4 proc.