Obecnie wiceprezesem Telewizji Media Narodowe jest Tomasz Kalinowski. Wcześniej był szefem redakcji stacji, ale przeszedł do Republiki, gdzie wydaje poranne pasmo „Przyjaciele Republiki”. Cały czas ma jednak mniejszościowy pakiet akcji Telewizji Media Narodowe i widnieje w Krajowym Rejestrze Sądowym jako wiceprezes spółki.
Barełkowski zapewnia, że spółka nie jest likwidowana
Kalinowski odpisał nam, że jego akcje są i tak nic nie warte, bo spółka jest w stanie likwidacji, a wiceprezesem już nie będzie.
Prezes zarządu Telewizji Media Narodowe Piotr Barełkowski zapewnia, że spółka nie jest likwidowana. Takiego zapisu nie ma też w Krajowym Rejestrze Sądowym. Barełkowski zapowiada, że niebawem Kalinowski zniknie ze składu zarządu spółki, a nowa osoba na jego miejsce nie zostanie powołana. To oznacza, że zarząd będzie funkcjonował jednoosobowo z prezesem Piotrem Barełkowskim.
W sierpniu ogłoszono przeniesienie studia stacji z Warszawy do Poznania, skąd pochodzi Piotr Barełkowski. Nadawca prowadził restrukturyzację, żeby przy obecnych przychodach osiągnąć zysk. Przy okazji zmiany siedziby studia, ze stacji odeszła część osób, np. dziennikarz Oliver Pochwat, który przeszedł do wPolsce24 (Fratria).
TVMN dostępny u mniejszych i średnich operatorów
Stacja TVMN nadaje publicystykę, reportaże, filmy dokumentalne, transmisje mszy świętych czy różańca.
TVMN jest dostępny u mniejszych i średnich operatorów, w internecie i na lokalnych naziemnych multipleksach BCAST w Warszawie i Gdańsku (zgoda na ich emisję wygasa 28 września). Z powodów finansowych kanał zniknął z MUX MWE Networks. Stacja nie jest mierzona przez Nielsen Media. Reklamy sprzedaje samodzielnie. Utrzymuje się też z wpłat od widzów.
Telewizja Media Narodowe pierwszy okres działalności (od 27 stycznia do 31 grudnia 2023) zakończyła z 2,3 mln zł przychodów ze sprzedaży i 422 tys. zł zysku netto.