Od 5 marca Telewizja Media Narodowe jest nadawana na trzech lokalnych multipleksach:
– MUX-L1 (kanał 27 – 522 MHz) we Wrocławiu i Świdnicy,
– MUX-L3 (kanał 36 – 594 MHz) w Częstochowie i Tomaszowie Mazowieckim,
– MUX-L4 (kanał 38 – 610 MHz) w Jeleniej Górze.
Operatorem wszystkich tych multipleksów jest Grupa MWE należąca do Michała Winnickiego. Na początku stycznia br. zniknął z nich, po wygaśnięciu umowy, kanał TV Okazje.
Od dzisiaj kanał #TVMN znacznie poszerza zasięg dystrybucyjny. Za pośrednictwem MUX-L1, MUX-L3 i MUX-L4 docieramy do 4.5 miliona osób. To duży krok dla naszej stacji.
Wspierajcie niezależne media https://t.co/sYo64CeTSJ pic.twitter.com/k2HhpOPikV
— Tomasz Kalinowski (@kalinowski__) March 5, 2024
Telewizja Media Narodowe: jak oglądać w tv i internecie
Ostatnio Telewizja Media Narodowe na krótko pojawiła się w ofercie Vectry – jej programy pokazywano na kanale Zebbra.tv. – Nie oceniamy legalności wprowadzenia programu TVMN do ramówki Zebrra.tv. W związku ze złamaniem przez Zebrra.tv zapisów naszej umowy, zdecydowaliśmy o jej wypowiedzeniu. Decyzja oznacza, że kanał Zebrra.tv przestał być dostępny dla naszych abonentów od 1 marca br. – przekazało portalowi Wirtualnemedia.pl biuro prasowe Vectry.
Prezes Telewizji Media Narodowe Piotr Barełkowski był oburzony tą decyzją. – To bezprawie i skandal! Mogę, jako polski obywatel, szanujący prawo skomentować tę sytuację w jeden sposób. Wierzę, że zwyciężą sprawiedliwość i dobre obyczaje biznesowe w Polsce – powiedział nam.
TVMN jest nadawana od wiosny ub.r. Pomysłodawcą i pierwszym prezesem kanału był Robert Bąkiewicz, wieloletni prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości, który niedawno odszedł ze stanowiska prezesa stacji.
Telewizję Media Narodowe można oglądać w wybranych sieciach kablowych, za pośrednictwem strony internetowej oraz w aplikacjach na smartfony (Android, iOS) i w Smart TV (Google TV, Android TV, WebOS, AppGallery).