Redakcje Agory przygotują wspólny program „Szkoła w czasie pandemii”

Gazeta.pl, Radio Tok FM i Wyborcza.pl połączą siły w przeddzień nowego roku szkolnego. W radiowo-internetowym programie poświęconym edukacji w czasie pandemii dziennikarze redakcji Agory porozmawiają z ekspertami, nauczycielami i dyrektorami szkół.

„Szkoła w czasie pandemii” ma być trzygodzinną multiformatową transmisją wideo, podczas której Łukasz Kijek (Gazeta.pl), Dominika Wielowieyska (Radio Tok FM), Dorota Roman („Gazeta Wyborcza”) oraz Mikołaj Chrzan („Gazeta Wyborcza”) wraz z publicystami, ekspertami, a także dyrektorami szkół będą rozmawiać o szkole w czasie pandemii koronawirusa.

Rozmowy będą dostępne na Wyborcza.pl i Gazeta.pl, na antenie Tok FM oraz na ich profilach w mediach społecznościowych.

To kolejne wspólne przedsięwzięcie redakcji Agory. Po raz pierwszy połączyły swoje siły w lipcu w powyborczy poranek po wyborach prezydenckich.