TVP Info pracuje nad programem publicystycznym z udziałem studentów

Program będzie realizowany w Auli Spadochronowej Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie

TVP Info pracuje nad programem o roboczym tytule „Aula spadochronowa” z udziałem studentów – ustalił „Presserwis”.

Program może zadebiutować na początku października. Będzie nadawany raz w miesiącu w niedziele o 21. W pozostałych tygodniach w tym paśmie będzie można oglądać „Młodzież kontra… czyli pod ostrzałem”.

W nowym programie, realizowanym w Auli Spadochronowej Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, dyskutować będą ze sobą młodzi ludzie. Ma to być rodzaj debaty oksfordzkiej. Prowadzący nie został jeszcze wybrany.

Inne jesienne nowości TVP Info to np. „Kwiatki polskie” Katarzyny Kasi i Grzegorza Markowskiego oraz „14.30”, popołudniowa wersja serwisu „19.30”.