Nowy juror w muzycznym show Polsatu

Dawid Kwiatkowski

W nowej edycji talent show Polsatu „Must Be the Music” jednym z jurorów będzie piosenkarz Dawid Kwiatkowski. Wcześniej był m.in. trenerem w „The Voice Kids” w TVP2 i „SuperDzieciaku” w Polsacie.

Dawid Kwiatkowski to pierwszy juror w nowej edycji „Must Be the Music”. Talent show wróci na antenę Polsatu wiosną 2025 roku, po ponad ośmiu latach przerwy.

Jak już informowaliśmy, na początku lipca ruszył casting internetowy, a od września prowadzone będą precastingi stacjonarne. Za produkcję show odpowiada Endemol Shine Polska.

W latach 2011-2016 Polsat pokazał jedenaście edycji „Must Be the Music”. We wszystkich w jury byli Elżbieta Zapendowska, Kora Jackowska i Adam Sztaba, w pierwszych sześciu – Wojciech „Łozo” Łozowski, w edycjach 7-10 – Piotr Rogucki, a w jedenastej – Tymon Tymański.

Program prowadzili natomiast Maciej Rock i Paulina Sykut-Jeżyna.

Dawid Kwiatkowski uczestniczył w „Must Be the Music”

Na początku swojej kariery, w 2012 roku, Dawid Kwiatkowski wystąpił w „Must Be the Music” jako uczestnik, nie awansował do końcowego etapu.

Potem występował w innych talent shows. Jesienią 2015 roku był w jury programu Polsatu „SuperDzieciak”, a od 2018 roku trenerem w sześciu edycjach „The Voice Kids” w TVP2.

„Must Be the Music” jest oparty na brytyjskiej licencji cieszył się ogromną popularnością i doczekał się 11. edycji, które na przestrzeni lat wylansowały takie gwiazdy i zespoły jak: Enej, LemOn, Dawid Kwiatkowski, Kortez czy Kaśka Sochacka.