Były dziennikarz portalu Weszło wraca do „Przeglądu Sportowego”

Mateusz Janiak

Mateusz Janiak wraca do redakcji „Przeglądu Sportowego” (Ringier Axel Springer Polska) po dwóch latach nieobecności. Współpracuje także z Eleven Sports oraz Kanałem Sportowym.

– Lubię wracać tam, gdzie byłem już. Więc po ponad dwóch latach wróciłem do papierowego „Przeglądu Sportowego”. Będzie można „mnie” regularnie czytać w gazecie i online w strefie premium – napisał Mateusz Janiak na portalu X.

Mateusz Janiak znów w „Przeglądzie Sportowym”

W kwietniu br. podawaliśmy, że Mateusz Janiak zaczął publikować artykuły na portalu Kanalsportowy.pl. Kilka miesięcy wcześniej dziennikarz rozstał się z serwisem Weszło.com. W portalu Krzysztofa Stanowskiego pracował 1,5 roku. Wcześniej zaś w latach 2014-2022 pisał dla „Przeglądu Sportowego”. W Eleven Sports zajmuje się m.in. ligą włoską.

Jak ostatnio podawaliśmy, po ponad 10 latach pracy z „PS” odchodzi Robert Błoński, dziennikarz zajmujący się głównie piłką nożną. Wcześniej był związany z „Gazetą Wyborczą”.