Dzień dziecka w Radiu Dla Ciebie w Warszawskim zoo

Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka, Radio dla Ciebie przygotowało dzień pełen atrakcji w Warszawskim Ogrodzie Zoologicznym. 1 czerwca br. od 11:00 do 16:00 na najmłodszych czekały atrakcje.

Stacja zaproponowała tego dnia odbiorcom, m.in. występy grup tanecznych; spektakl dla dzieci pt. „Chłopiec z leszczyny” wg Marii Kownackiej; występ Vibe Dance Studio; warsztaty teatralne dla dzieci pt. „Dotknij teatru Lalek”; pokazy tańca klasycznego i nowoczesnego dla dzieci jak i dorosłych; spektakl dla dzieci: podróż do Afryki „Małe Słoniątko” wg Kiplinga; zabawy z nagrodami; spotkania z pracownikami ZOO

Do zabawy na scenie zaprasłza Wojciech Pałęcki.

Mali goście będą mieli też okazję, aby z bliska przyjrzeć się pracy radiowych dziennikarzy i wozu transmisyjnego. Po godzinie 11:00, ze studia otwartego na terenie ZOO, RDC wyemitowało specjalną audycję Klaudii Obrębskiej.