Letnia Szkoła Google News Lab dla dziennikarzy lokalnych

Szkolenia są bezpłatne, ale liczba miejsc ograniczona

Google News Lab organizuje warsztaty online dla dziennikarzy. W ramach szkolenia będą prezentowane narzędzia przydatne w pracy dziennikarskiej.

Warsztaty online Google News Lab odbędą się już 5 sierpnia w godzinach 9-12. Webinar poprowadzi Robert Socha, dziennikarz śledczy i teaching fellow w Google News Lab.

W ramach szkolenia będzie można poznać przydatne narzędzia w pracy dziennikarskiej, w tym m.in. operatory wyszukiwania, które pomagają researcherom i odwrócone wyszukiwanie obrazem do weryfikacji pojawiających się w mediach społecznościowych obrazów.

Szkolenia są bezpłatne, ale liczba miejsc ograniczona. Aby wziąć w nich udział, trzeba wypełnić krótki formularz rejestracyjny najpóźniej do 2 sierpnia. Potwierdzenie udziału oraz link do spotkania zostanie przesłany na podany adresem mailowym.