Daniela Werbeniec odchodzi z Agory

Daniela Werbeniec w ostatnim czasie zajmowała stanowisko senior project manager w dziale współpracy

Po pięciu latach menedżerka projektów medialnych i edukacyjnych Daniela Werbeniec kończy pracę w Agorze.

Pracę w Agorze Daniela Werbeniec zaczęła w 2017 roku. W ostatnim czasie zajmowała stanowisko senior project manager w dziale współpracy, a w Grupie Filantropijnej Wyborczej, na którą składają się Fundacja „Gazety Wyborczej” i Fundacja „Wysokich Obcasów”, pracowała jako senior project manager i communication lead.

Daniela Werbeniec jest współtwórczynią Szkoły Redaktorów „Gazety Wyborczej”. Pracowała również przy wdrażaniu Programu Dziennikarstwa Śledczego (granty finansowe oraz wsparcie prawne dla dziennikarzy śledczych). Jej obowiązki w ramach tego programu przejmie Miłosz Wiatrowski, który dotychczas prowadził anglojęzyczny serwis „Gazety Wyborczej” News from Poland. Z kolei za Szkołę Redaktorów odpowiedzialny będzie Jakub Kibitlewski.