Marta Malinowska przechodzi z Trójki do Radia 357

Radio 357

Marta Malinowska przechodzi z Trójki do Radia 357

Marta na antenie będzie łączniczką ze światem najnowszej muzyki popularnej i alternatywnej. Czasem sięgnie po największy hit, a czasem wypuści się ze słuchaczami w nieznane. Zadba o to, żeby antena żyła współczesną kulturą, ale też porządną rozrywką” – wyjaśnia w social mediacg Radio 357.

Marta Malinowska karierę radiowca rozpoczęła w studenckim Radiu LUZ. Następnie związana była z Radiem Wrocław i Radiem Wrocław Kultura, gdzie prowadzi autorską audycję, której myślą przewodnią jest „Rytm Ulicy” – zarówno w wydaniu wielkich miast, jak i zapomnianych przedmieść. Należy również do wrocławskiego kolektywu artystycznego i labelu wydawniczego Regime Brigade, wraz z którym działa jako didżejka i aktywistka muzyczna. Ma Uniwersytecie Wrocławskim prowadzi zajęcia z przedmiotu Prezenter Radiowy. Współpracuje z Empik Group.