Kamil Baleja po 10 latach odchodzi z RMF FM

Kamil Baleja

Kamil Baleja, gospodarz porannego programu ”Wstawaj, szkoda dnia”, po 10 latach odchodzi z RMF FM – dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

Baleja w RMF FM pracował od marca 2007 roku. Do grudnia 2008 roku prowadził programy: Swoja Droga, Interaktywne Noce i RMF Extra. Potem przeszedł do RMF Maxxx, gdzie prowadził przedpołudniowe pasmo „Byle Do Obiadu”. Po trzech latach wrócił na antenę RMF FM. W 2012 roku zastąpił Martę Grzywacz w programie „Przepis na weekend”. Od jesieni 2013 roku prowadził pasmo „Byle do piątku”. Potem z Kasią Wilk popołudniowy program „Lepsza Połowa Dnia”. Ostatnio był gospodarzem porannego programu ”Wstawaj, szkoda dnia”.

W latach 2003-2005 pracował w Akademickim Radiu Index, a potem w publicznym Radiu Zachód w Zielonej Górze, w którym prowadził popołudniowe pasmo informacyjne, audycje muzyczne i listę przebojów. Urodził się w 1983 roku w Głogowie.

Studiował politologię na Uniwersytecie Zielonogórskim.